Access Consiouness®

Access Consciouness neboli přístup k vědomí je metoda, která v sobě zahrnuje nástroje, procesy a možnosti, jež nám pomáhají otevírat vědomí. Díky tomu můžeme žít vědomý, zcela přítomný život ve všech jeho oblastech. Zakladatelem této metody je Gary Douglas.

Access nám umožňuje poznat sama sebe jako nekonečnou bytost, a tím nám dává možnost začít tvořit v prostoru za hranicemi reality toho, čemu jsme uvěřili (o sobě, o těle, nemocech, o vztazích, o světě,…).

Access nás osvobozuje a pomáhá tvořit větší množství voleb tak, abychom prospívali a žili svůj život s lehkostí, radostí a slávou.

Access Bars®

Access Bars®

access-bars-top

Metoda Access Bars vznikla v roce 1990 v USA a jejím zakladatelem je Gary Douglas.

Jedná se velmi jemnou techniku práce s 32 body (Bars), jež jsou na hlavě, a na které působíme lehkým dotykem. Každý z těchto bodů ovlivňuje nějakou oblast v životě člověka (zdraví, věk, peníze, smutek, sexualitu, radost, kontrolu a její spouštění,..). Souvisí s našimi emocemi, schopnostmi, potenciály, bloky, systémy přesvědčení,.. Jejich energetickou stimulací pomocí dotyku ve specifických kombinacích dochází ke zpomalení činnosti mozkových vln, a díky tomu také k odblokování starých a omezujících vzorců a přesvědčení. Uvolněním a přeprogramováním těchto bloků člověk dostává jedinečnou možnost ke spuštění samoléčebných procesů, ať už na fyzické, psychické a duševní úrovni.

Ošetření metodou Access Bars je tedy relaxační, tělo i duši povzbuzující proces, který pomáhá odstranit bloky a dokáže ovlivnit všechny roviny našeho života. Ošetření je vhodné pro všechny věkové kategorie.

Terapie je velmi příjemná a uvolňující, podobá se masáži hlavy a probíhá vleže. Její délka se odvíjí od individuálních potřeb klienta, obvykle se jedná přibližně o 1 – 1,5 hodiny. Cena je 1500 Kč.

Terapie není náhradou za lékařskou péči.

Co vše lze pomocí metody Access Bars řešit?

  • Uvolnění bolestí různých částí těla
  • Odstranění potíží jako jsou ekzémy, alergie, astma, migrény
  • Uvolnění stresu a napětí
  • Restart samoléčebných procesů v těle, urychlení hojení a rehabilitace např. po lékařských zákrocích či úrazech
  • Odstranění únavy a vyčerpanosti, nedostatku životní energie
  • Odstranění psychických potíží jako úzkosti, strachy, fobie, deprese
  • Zklidnění hyperaktivity u dětí
  • Posílení schopnosti vpustit do svého života více lehkosti a radosti
  • Mnoho dalšího
Access Energetic Facelift®

Access Energetic Facelift®

Access Energetic Facelift® je výjimečný tělesný proces, při němž pomocí střídání různých pozic rukou na obličeji, hlavě a v horní části těla lze omladit a zpomalit proces stárnutí hlavně na obličeji a podobně harmonizovat i celé tělo. Dochází zde naprosto nenásilně k zpřístupnění úplně jiné dimenze a reality – bez gravitace a času. Tělo dostává možnost transformovat velké množství podprahových energetických omezení, systémů přesvědčení o stárnutí a hluboce zakořeněných hodnocení.

Tato metoda je o doteku rukama, při kterém dochází k jemné, uklidňující, láskyplné, výživné a pečující interakci mezi klientem a terapeutem. Důležitý je dotyk bez souzení a posuzování. Díky tomu se tělo klienta snáze uvolní, začne obnovovat, oživovat a omlazovat buňky celého těla. Metoda je vhodná pro ženy a muže všech věkových kategorií a nepřináší žádná rizika. Výsledky se zvyšují s každým dalším ošetřením.

Výsledný efekt se posléze projevuje i ve vyzařování, držení těla a projevování člověka navenek.

Terapie Access Energetic Facelift® probíhá vleže a trvá 60 až 90 minut. Cena je 1500Kč.

Tato metoda není náhradou za lékařskou péči.

Tělesné procesy Access Consciousness®

Tělesné procesy Access Consciousness®

MTVSS  - Molecular Terminal Valence Sloughing System ( Systém pro odstranění Molekulární Terminální Valence )

MTVSS patří mezi velmi dynamické procesy v Accesu. V podstatě je určitým ,,nástrojem volby“, který může odstranit téměř jakoukoliv funkční poruchu těla.

Proces MTVSS lze použít mnoha způsoby, a přesto se pokaždé vytvoří překvapivě jiné možnosti. Jedná se o aktivaci zablokovaných energií v těle. Při opakovaných ošetřeních se mění celá molekulární struktura těla a dochází k určité jeho transformaci.

MTVSS lze použít kompletně pro celé tělo, nebo pro posílení a stimulaci imunitního systému těla, při oslabení jednotlivých tělesných orgánů, pro specifické vyladění určitých častí těla. Výsledky se výrazně zvyšují s každým dalším ošetřením.

Proces MTVSS probíhá vleže a trvá 60 až 90 minut. Cena je 1500Kč.

Tato metoda není náhradou za lékařskou péči.

Biomimetická a biomimetrická mimika ( Bio Mimetic and Bio Mimetric Mimicry)

Biomimetická a biomimetrická mimika ( Bio Mimetic and Bio Mimetric Mimicry)

Tento proces se týká eliminace, vyhlazení a rozpouštění biomimetické a biomimetrické mimiky bolestí, cest a realit jiných lidí.

Naše tělo má přirozenou schopnost se přizpůsobovat zbytku světa. Díky tomu často nejsme sami sebou. Biomimetika souvisí s tím, co zakotvujeme do svého těla ve snaze pochopit, nebo napodobit ostatní. Biomimetrika pak souvisí s tím, kde a jak se snažíme najít své místo v prostoru někoho jiného. BMM mění místa, kde vytváříme naše životy a naše těla na základě napodobování ostatních a navrací nás k vlastní volbě.

TSS – Tojnásobné sekvenční systémy

TSS – Tojnásobné sekvenční systémy

TSS je systém, který se používá v okamžiku, kdy je člověk doslova zaseknut v nějaké události a prožívá post-traumatickou stresovou poruchu.

Tento tělesný proces je vhodné kombinovat se spuštěním Bars při terapii Access Bars. Pomáhá očistit dlouhodobé nánosy v důsledku užívání léků, drog, hormonální antikoncepce, po očkování, antidepresivech a lécích na spaní apod. Uvolňuje všechny traumatické zkušenosti, jež způsobují, že traumata opakovaně prožíváme.